Про автора
Дорогу я обрала у житті таку,
яку сама обрать хотіла.
І скільки я по цій дорозі йду,
ніколи про свій вибір не жаліла.
І завжди я гордитись буду тим,
що доля саме так у мене склалась.
Якби ще раз прийшлося обирать,
Я б ні хвилини не вагалась.

З вересня 2016 року працюю в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №14 Херсонської міської ради  на посаді вчителя історії та  основ правознавства.
Так, я свідомо обрала професію вчителя. І я свідомо хочу бути вчителем, який любить, але мудрий у своїй любові, який спонукає вихованців вчити те, що їм слід вивчати, який підбадьорює дитину в момент помилки, який підтримує лад і порядок в учнівському колективі, сприяючи кожній дитині йти власним шляхом саморозвитку.
Життя висуває перед нами запит суспільства на формування творчої, креативної, комунікабельної, інтелектуальної особистості, здатної самостійно мислити, приймати нестандартні рішення. Важливо допомогти дітям набути життєвого досвіду, збагатити їх знаннями, навчити орієнтуватися у складних питаннях нашого суспільства. Тільки в атмосфері доброзичливості, взаєморозуміння, взаємоповаги між учнем та дорослим у нього формується  впевненість у своїх силах, своя точка зору.
 Яквчитель, сприяю максимальній  реалізації  потенціальних  можливостей  своїх учнів, підвищенні якості знань.  Запорука успіху – віра  в  свою справу, відповідальність, професіоналізм,  вміння  аналізувати  проблеми  і  знаходити  шляхи їх рішення.  Важливим  для себе  вважаю самовдосконалення протягом  життя.

Картинки по запросу робота з історичними джерелами на уроках історії Немає коментарів:

Дописати коментар